fbpx

Kontakt

tel:(+48) 512 600 998

E-mail: kontakt@mycie-dachow.pl

Mycie dachów

   Specjalizujemy się w usuwaniu brudów, osadów, mchów, poprzez działanie gorącą wodą pod wysokim ciśnieniem. Oferujemy mycie dachu z każdego zabrudzenia.

   Przy większych zabrudzeniach stosujemy odpowiednie środki chemiczne, które ulegają biodegradacji. Każda chemia jest dobierana do danej powierzchni dachu. Dodatkowo polecamy impregnację dachu by cieszyć się dłużej czystym pokryciem. Usuniemy wszelkie zabrudzenia z kurzu pyłu, a także z uciążliwego mchu i porostu. Wszystko to co pogarsza wygląd Państwa dachu.

   Do pracy na wysokości wykorzystujemy techniki linowe, a osoby posiadają odpowiednie kwalifikacje i badania wysokościowe. Do mycia dachu używamy profesjonalnych myjek spalinowych na gorącą wodę, nawet do 150 stopni, jesteśmy nie zależni od Państwa energii elektrycznej.

   Mycie możemy podzielić na 3-4 etapy: pierwszy etap polega na umyciu z kurzu i osadów, następnie spryskujemy detergentem na mchy i porosty, a następnie myjemy gorącą wodą pod wysokim ciśnieniem. Czwarty etap to impregnacja środkami hydrofobowymi. Wszelkie środki użyte do czyszczenia są nie szkodliwe dla środowiska naturalnego, dlatego nie trzeba obawiać się o swój ogród.