fbpx

Kontakt

tel:(+48) 512 600 998

E-mail: kontakt@mycie-dachow.pl

Mycie elewacji

   Elewacje, podobnie jak dachy ulegają zanieczyszczeniom. Zależne jest to głównie od środowiska w którym znajduje się dany budynek. Blisko ruchliwych ulic, lasów, fabryk, czy nawet jezior i rzek. Chcąc przywrócić dawny blask swojego domu trzeba regularnie poddawać zabiegom czyszczenia, nawet jeśli zdecydują się Państwo pomalować, najpierw trzeba elewacje dokładnie umyć z wszelkiego zabrudzenia. 

   Nasza firma oferuje mycie elewacji z każdego zabrudzenia myjką gorącowodną, z dodatkiem profesjonalnych detergentów. Umyjemy praktycznie każdą strukturę tynku. 

   Proces mycia elewacji wygląda podobnie do tego jak czyszczenie dachu, z tą różnicą że stosujemy inną chemię, która po kontakcie z wodą ulega biodegradacji przez co nie niszczymy Państwa zieleni wokół domu. Na koniec proponujemy impregnację, która zapobiega szybkiemu obrastaniu mchem i przywierania zanieczyszczeń. 

   Do pracy na wysokości wykorzystujemy techniki linowe, rusztowania, drabiny, podnośniki, a osoby posiadają odpowiednie kwalifikacje i badania wysokościowe.