fbpx

Kontakt

tel:(+48) 512 600 998

E-mail: kontakt@mycie-dachow.pl

Mycie dachów

   Specjalizujemy się w usuwaniu brudów, osadów, mchów, poprzez działanie gorącą wodą pod wysokim ciśnieniem. Oferujemy mycie dachu z każdego zabrudzenia.

   Przy większych zabrudzeniach stosujemy odpowiednie środki chemiczne, które ulegają biodegradacji. Każda chemia jest dobierana do danej powierzchni dachu. Dodatkowo polecamy impregnację dachu by cieszyć się dłużej czystym pokryciem. Usuniemy wszelkie zabrudzenia z kurzu pyłu, a także z uciążliwego mchu i porostu. Wszystko to co pogarsza wygląd Państwa dachu.

   Do pracy na wysokości wykorzystujemy techniki linowe, a osoby posiadają odpowiednie kwalifikacje i badania wysokościowe. Do mycia dachu używamy profesjonalnych myjek spalinowych na gorącą wodę, nawet do 150 stopni, jesteśmy nie zależni od Państwa energii elektrycznej.

   Mycie możemy podzielić na 3-4 etapy: pierwszy etap polega na umyciu z kurzu i osadów, następnie spryskujemy detergentem na mchy i porosty, a następnie myjemy gorącą wodą pod wysokim ciśnieniem. Czwarty etap to impregnacja środkami hydrofobowymi. Wszelkie środki użyte do czyszczenia są nie szkodliwe dla środowiska naturalnego, dlatego nie trzeba obawiać się o swój ogród.
 

 

Mycie elewacji

   Elewacje, podobnie jak dachy ulegają zanieczyszczeniom. Zależne jest to głównie od środowiska w którym znajduje się dany budynek. Blisko ruchliwych ulic, lasów, fabryk, czy nawet jezior i rzek. Chcąc przywrócić dawny blask swojego domu trzeba regularnie poddawać zabiegom czyszczenia, nawet jeśli zdecydują się Państwo pomalować, najpierw trzeba elewacje dokładnie umyć z wszelkiego zabrudzenia. 

   Nasza firma oferuje mycie elewacji z każdego zabrudzenia myjką gorącowodną, z dodatkiem profesjonalnych detergentów. Umyjemy praktycznie każdą strukturę tynku. 

   Proces mycia elewacji wygląda podobnie do tego jak czyszczenie dachu, z tą różnicą że stosujemy inną chemię, która po kontakcie z wodą ulega biodegradacji przez co nie niszczymy Państwa zieleni wokół domu. Na koniec proponujemy impregnację, która zapobiega szybkiemu obrastaniu mchem i przywierania zanieczyszczeń. 

   Do pracy na wysokości wykorzystujemy techniki linowe, rusztowania, drabiny, podnośniki, a osoby posiadają odpowiednie kwalifikacje i badania wysokościowe.  

 

Mycie kostki brukowej

  Kostka brukowa podobnie jak dachy i elewacje wymaga dbania o jej wygląd. Przez okres lat nasze podjazdy ulegają zabrudzeniom, są to m.in. plamy oleju, mech, glony, kurz, ślady po oponach, zabrudzenia budowlane i wiele innych... 

  W takich przypadkach jesteśmy do Państwa dyspozycji, by wykonać usługę mycia kostki brukowej. Dokładne i profesjonalne czyszczenie przywróci dawną świeżość kostki, chodnika, podjazdu, parkingu, wejścia. 

   Mycie kostki zaczynamy od zamiecenia grubych śmieci, aby przystąpić do właściwego czyszczenia wysokociśnieniowego z dodatkiem profesjonalnych detergentów. W trakcie procesu używamy gorącej wody sięgającej nawet 150 stopni. Na koniec proponujemy impregnację dzięki której kostka pozostaje dłużej czysta. Czyścimy każdy rodzaj kostki, począwszy od betonowej po marmurową...

   Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z należytą starannością. Służymy pomocą w każdym czyszczeniu.